2017 жылдың 12 наурызында төменгі сыныптар арасындағы негізгі ғылыми аудандық XIV олипиадасының жабылуы.

15.05.2017

2017 жылдың 12 наурызында  төменгі сыныптар арасындағы негізгі ғылыми аудандық XIV олипиадасының жабылуы. Құттықтау сөзімен Атбасар ауданының білім бөлімінің жетекшісі Н.Г. Наймушина сөз сөйлеп, балаларға көңілді демалуларына тілегін білдірді. Мерекенің жүргізушілері А.А.Смагулова мен  Айткужинов Адиль балалармен көңілді ойындар өткізді. Оқушылар тақпақ айтты. 3 «А» сынып оқушылары «Почемучки» әнін орындаса,  1 «Б» мен 4 «А» сыныптары «Родная школа» әнін орындады. Мектеп озаттары би толқынуын өткізді.

Мерекенің соңы 4 «В» сыныб оқушыларының орындауында Флешмоб биін биленді.